Ubytování v Penzionu Wanda

Penzion Wanda nabízí komfortní ubytování rodinného typu uprostřed veliké a upravené zahrady na strategickém místě mezi Ostravou, Bohumínem a hraničním přechodem s Polskem. Zároveň se penzion nachází zhruba čtyři kilometry od dálnice D1. Ubytování je ve dvou pokojích, a to v pokoji Východ se čtyřmi lůžky a v pokoji Západ se dvěma lůžky. Oba pokoje mají vlastní rekonstruovanou koupelnu. V každém pokoji se nachází televize. Pokoje jsou svým charakterem vhodné zejména pro účely služebních cest například do nedaleké Ostravy či sousedního Bohumína, či pro účely rekreace.

Zejména v létě oceňují naši hosté možnost odpočinku a relaxace v zahradě a v zahradním altánu. Široké možnosti odpočinku a relaxace nabízí rovněž blízké okolí – nedaleká Ostrava se svou Stodolní ulicí, lázně Darkov, vojenská opevnění a bunkry kolem hraniční linie jako pozůstatky druhé světové války, nedaleké Polsko, okolní pískovny nabízející svěží ochlazení uprostřed parného léta.

Naši hosté mohou parkovat v bezpečí na vymezeném místě v zahradě, případně je možné po domluvě využít kryté garáže.

Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma pro naše hosty.

Ubytování je možné v:

Ceny ubytování jsou následující:

Počet osob Pokoj Východ Pokoj Západ
1 750,00 Kč 700,00 Kč
2 950,00 Kč 900,00 Kč
3 1.250,00 Kč X
4 1.550,00 Kč X

Pro bližší informace a rezervace ubytování volejte na +420 603 316 055 nebo na +420 596 031 112 či pište na penzion-wanda@seznam.cz

 

social_media

Zakládáme si na tom, aby se naši hosté cítili v penzionu jako doma. Proto se na nás neváhejte obrátit s Vašimi požadavky, budeme se snažit je ochotně vyřešit. Naši hosté se k nám rádi vracejí.