Okolí a Zahrada

 

Penzion Wanda se nachází v zahradě o rozloze zhruba 4 000 metrů čtverečních. Zahrada je pečlivě udržovaná a zajišťuje hostům nerušený a klidný pobyt.

V zahradě je altánek k příjemnému posezení a k relaxaci, především v létě.

Na zahradě je možné parkovat

 Okolí penzionu nabízí kulturu i sportování. Z Penzion Wanda je to kousek do Polska, například do známého Krakova či Katovic. Nedaleko jsou Beskydy či Jeseníky. A samozřejmě nejblíže je třetí největší město České republiky, Ostrava.

Okolí

Okolí relaxačně, turisticky i sportovně

Můžete vyrazit na výlet do Ostravy a podívat se na krásy z nejvyšší radniční věže v České republice. Můžete vyrazit do populárního Parku Landek a vyzkoušet si, jaké to je dělat práci horníka. Do polských Katovic či Krakova je to kousek a stojí to za to. Beskydy nabízejí spoustu možností nejen pro sportovce. A pro nepříliš nadšené sportovce je dobrou zprávou, že okolí penzionu je bez kopců a na kole tak lehce lze navštěvovat okolní koupaliště, štěrkovny a rybníky.

Objednat si pobyt můžete na +420 603 316 055 nebo na e-mail penzion-wanda@seznam.cz

Věděli jste, že… ?

Festival Colours of Ostrava patří mezi 10 nejlepších festivalů Evropy?

 

Opravdu. V roce 2016 zařadil britský deník Guardian Festival Colours of Ostrava, který se odehrává každý rok v červenci, mezi 10 nejlepších festivalů celé Evropy.

 

Největší radnice je v Ostravě?

Ano, je to tak. Největší radnice v České republice je ta v Ostravě. A nejen, že je největší, ale dokonce má i nejvyšší věž. Tato věž, ze které jsou vidět Beskydy, kus Polska a dokonce i Jeseníky, je dostupná pro veřejnost.

 

Největší hornické muzeum v České republice je Landek Park?

 

Ano, největší hornické muzeum se nachází na jihovýchodním úpatí vrchu Landek v Ostravě a má rozlohu 10 ha. Návštěvníci si mohou vyzkoušet práci horníka, a to i v 250 metrech podzemních chodeb, kam se dostanou výtahem. Navíc celou expozici provázejí horníci, kteří zde dříve pracovali, což zajišťuje skvělý zážitek.

 

Na Ostravě moc nemluvíme?

 

Ano.

Bo mame kratke zobaky.

Ale o to jsme srdečnější 😉

 

Kde nás najdete

Penzion Wanda na sociálních sítích

Základní informace o Penzionu Wanda

Adresa Ostravská 355, 735 51 Bohumín
Telefon +420 603 316 055
E-mail penzion-wanda@seznam.cz
Provozovatel Vanda Stoklasová, IČ: 19008244, se sídlem Ostravská 355, 735 51 Bohumín.
Poučení pro spotřebitele Případné spory mezi provozovatelem ubytovacího zařízení a zákazníkem je možné řešit také mimosoudně. V takovém případě zákazník, který je spotřebitelem, může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká advokátní komora či Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy.

Objednávat ubytování můžete i přes Booking.com